Menu

MATKA POLKA CZYTAJĄCA

BLOG O KSIĄŻKACH

Nauka i zabawa to idealna kombinacja - "Na tropie angielskich słówek"

dosia1331

100_1489

Tym razem będzie krótko, zwięźle i na temat, bo mam do zaprezentowania absolutnie fantastyczną książkę dla dzieci, "Na tropie angielskich słówek".

Na naukę obcego języka nigdy nie jest za wcześnie, zresztą maluchy znakomicie przyswajają nowe wiadomości, szybko uczą się kolejnych słówek i w mig potrafią zapamiętać podstawowe zwroty. A jeśli mają do dyspozycji kolorową książkę z zabawnymi ilustracjami, to tym większa ochota na zabawę. Na dwunastu rozkładówkach znajdują się: statek piracki, pracownia malarska, miasto, plac zabaw, rodzina, kawiarnia, zoo i planeta dziwolągów. Dzięki planszom dziecko ćwiczy nie tylko pamięć, ale też spostrzegawczość i umiejętność opowiadania.

Na pewno będzie konieczna pomoc kogoś, kto zna podstawy języka angielskiego i przede wszystkim wymowę, by dziecko prawidłowo wypowiadało poszczególne słowa. A jeśli nie, to na stronie www.KapitanNauka.pl/natropie znajdują się nagrania mp3 wszystkich słówek z książki.

Podsumowując: liczby, przyroda i pogoda, kolory i kształty, zabawki, przyimki, zwierzęta, emocje, środki transportu, części ciała, ubrania, jedzenie, przymiotniki i przeciwieństwa, to wszystko znajduje się w książce.

Nie pozostaje mi nic innego, jak po prostu życzyć Wam dobrej zabawy i postępów w nauce. Have fun :) 

100_1482

Moja ocena: 6/6

Autor: praca zbiorowa
Tytuł: "Na tropie angielskich słówek"
Oprawa: twarda
Ilość stron: 24
Rok wydania: 2017
Edgard

© MATKA POLKA CZYTAJĄCA
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci